מכונות
קרח

חברתנו היא נציגתה הישראלית הבלעדית של Ziegra הגרמנית, יצרנית מכונות פתיתי הקרח המובילה בתחומה באירופה, העומדת בתקנים המחמירים ביותר של היגיינה ומגע עם מזון.

מכונות הקרח של Ziegra בולטות בשטח בשל ייחודיותן בשלושה תחומים עיקריים:

  1. שיטת ייצור הקרח
  2. צורת פתיתי הקרח השונים
  3. הטמפרטורה בה הקרח מתקבל.


המכונות בנויות באופן שמבטיח מינימום השקעת אנרגיה בתהליך הייצור, ולצד זה מאפשרות ניצול אופטימלי של פתיתי הקרח הן במהלך קירור המוצר והן לטובת השמירה על המוצר לאורך זמן.

המכונות נמצאות בשימוש בקווי ייצור במפעלי מזון שונים, בהם מפעלים למוצרי מאפה, מוצרי בשר וסלטים.

בדיקות איכות מחמירות מבוצעות במפעלי Ziegra וההקפדה על רמת היגיינה היא ברמה הגבוהה ביותר, בשל הימצאות המכונות בסביבת מזון ובמגע עם מזון.

חזרה לעידן הקרח

לא משנה באיזו צורה או גודל אתה צריך את הקרח שלך, המכונות של Ziegra יודעות לייצר אותו באופן האופטימלי. בכל צורה וטמפרטורה, וברמת היעילות הגבוהה ביותר. החל מפתיתי קרח ועד בלוקים, מכונות הקרח מותאמות למטרות השימוש שלך ולך נותר רק לבחור.

עובדות בכל מזג אוויר

מכונות הקרח של חברת Ziegra מייצרות פתיתי קרח בתפוקות שבין 30 ק"ג ועד 10,000 ק"ג ליממה ומתאימות  לעבודה בתנאי סביבה חמים וקרים, אירופאים וטרופיים, במצבי טמפרטורה, אוויר ומים מגוונים. המכונות מייצרות תפוקה אחידה המובטחת גם בתנאי האקלים החם והלח של ישראל.

אנחנו כאן עבורך

אנו מתאימים, מספקים ומתקינים מכונות קרח אוטומטיות מתוצרת Ziegra. נשמח לעמוד לשירותך ולהתאים את המכונה המתאימה ביותר לצרכי העסק שלך.