מערכות
קירור

עם למעלה מ – 60 שנות ניסיון בתכנון, ייצור והתקנת מערכות קירור, אנו מהווים את החלופה המתאימה ביותר לביצוע המשימה עבורך. צוות עובדים ותיק ומסור, מהנדסים וטכנאים מיומנים ושימוש בחומרים והציוד הטובים  המתקדמים ביותר בענף.

היו סמוכים ובטוחים – אתם בידיים טובות.

מערכות הקירור שלנו מיוצרות ומסופקות על פי תכנון מוקדם ומותקנות בסופרמרקטים של
רשתות השיווק הגדולות בארץ, במפעלי מזון, בבתי קירור לתוצרת חקלאית, במפעלים תעשייתיים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. עבור ארגונים הזקוקים למערכות קירור – אנחנו הכתובת.

מערכות קירור מתקדמות

חדרי ומערכות קירור נדרשים לעמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות המוצר ושמירה על טריותו. חברתנו מייצרת ומייבאת מערכות קירור ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה לצרכים תוך יכולת אספקה בלוחות זמנים צפופים. לצד זה, אנו המפיצים הבלעדיים בישראל של Carrier, החברה המובילה בעולם בתחום מערכות קירור מקצועיות, העומדות בתקנים המחמירים ביותר. החברה מייצרת מערכות קירור מהחומרים האיכותיים ביותר, תוך מחויבות לחיסכון באנרגיה, ייצור אופטימלי ועיצוב מודרני.

אנו מספקים ומתקינים את המוצר אצלכם בבית העסק. דואגים לכל שלבי ההתקנה, ההכנה וההרכבה, ולאחר מכן גם לתחזוקה השוטפת. לכם נשאר רק לבחור וליהנות מהטוב ביותר.

סופרמרקטים

היכולת להבטיח מוצרים טריים ואיכותיים משמעותה לקוחות מרוצים. מערכות קירור לסופרמרקטים ובתי עסק לממכר מזון הן אבן היסוד בשמירה על התוצרת מרגע הגעתה אליכם ועד העברתה לידי הלקוח. כשמערכות הקירור איכותיות – חצי הדרך כבר נעשית ואתם כבעלי הסופרמרקט שומרים  ללקוחות שלכם על המוצרים ברמת הטריות הגבוהה ביותר. 

בכל מה שקשור למערכות קירור – אצלנו תקבלו כל מה שדרוש לכם תחת קורת גג אחת. נתכנן ונייצר עבורכם את מערכות הקירור הדרושות לכם בהתאמה מלאה לצרכים, נתקין ונספק את שירות האחזקה והתיקונים שיבטיח שקט ארוך טווח, כמו גם יעילות בהוצאות.

ענפי תעשייה

אנו מתכננים ומייצרים מערכות קירור עבור בתי עסק בתחומים מגוונים, בהם מפעלי אלקטרוניקה, פלסטיקה ועוד. עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 60 שנות ייצור, התקנה ואחזקה של מערכות קירור, אנו מספקים ללקוחותינו מוצרים המותאמים באופן מלא לצרכיהם, מענה איכותי ויעיל בתחום הקירור המבטיח שיוכלו לייצר את מוצריהם כהלכה.

בחירה במערכת קירור המיוצרת בהתאמה , עם מחויבות לאיכות היא הבחירה האופטימלית שלך.

מפעלים לייצור מזון

מפעלים לייצור מזון, כמו גם מחסנים אצל משווקי מזון ומחסנים חקלאיים, משתמשים בחדרי קירור על מנת לשמור את התוצרת בשלביה השונים. כמי שעוסק במזון, עליהם לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של קירור. 

מאחורי כל חדר קירור טוב עומדים מהנדס מיומן, חומרי גלם איכותיים וביצוע מקצועי. כולם יחד שותפים ליצירת חדר קירור מדויק לצרכי העסק. חדרי הקירור המסופקים על ידינו נותנים את המענה ההולם, שכולל בתוכו התייחסות לגודל החדר, סוג וכמות המוצרים שיאוחסנו בו, מידת הלחות והטמפרטורה הדרושות.

חקלאות

תוצרת חקלאית טרייה ואיכותית תלויה באיכות הקירור והשמירה עליה בכל שלבי הדרך, מהחקלאי ועד הצרכן. מוצרי חלב, עופות, דגים ובשרים, ירקות ופירות – כל יסודות המזון שלנו, נשמרים בקירור לאורך כל שלבי הטיפול. המשימה שלנו היא להבטיח קירור יעיל ואיכותי, מותאם לכל אחד מענפי החקלאות, לתקופת הקירור הדרושה, לטמפרטורה וללחות הדרושות. 

שמירה על טריות המוצרים באמצעות מערכות קירור ייעודיות, מותאמות ואמינות מבטיח שהצרכן ייהנה מהתוצרת ברמת האיכות הגבוהה ביותר, פרי או ירק – כאילו זה עתה נקטף. דגים, בשר או מוצרי חלב – כאילו זה עתה טופלו אצל המגדלים. 

בחירה במערך קירור התואם את התוצר החקלאי מבטיחה חיי מדף ארוכים ואיכות גבוהה של התוצרת, מה שמבטיח מקסום רווחי פרי עמלך.